Sprendimas draudimo įmonėms

Sprendimas draudimo įmonėms

Draudimo įmonių veikloje kasdien atliekama daugybė skaičiavimų, kurie turi būti kuo įmanoma tikslesni. Net ir tais atvejais, kai atlikti fotofiksacijas gana sudėtinga. Automatizuota kompiuterinė programa DIMETRIS užtikrins, kad būtų lengviau įvertinti žalas net ir nepasiekiamose pastato vietose, o apskaičiavimas būtų tikslus.

Mūsų sukurta automatizuota kompiuterinė programa DIMETRIS yra šiuolaikiškas sprendimas, kuris yra ne tik lengvai  pritaikomas įmonių veikloje, bet ir gali padidinti darbuotojų efektyvumą bei padeda išvengti žmogiškųjų klaidų. Vertinant žalą, pasitelkite droną atlikti fotofiksacijas sunkiai pasiekiamoms pastato vietoms, o visą gautą informaciją suvedus į programą DIMETRIS, kelių mygtukų paspaudimu gausite greitus ir itin tikslius skaičiavimus. Tai sprendimas, kuris palengvins Jūsų darbą, padės sutaupyti laiko, o skaičiavimus atliks be jokių klaidų.

Kaip Jums padės DIMETRIS?

Programos Dimetris privalumas galimybė išvengti klaidų

Išvengsite klaidų

Naudodami programą išvengsite paklaidų, dėl kurių galutiniai skaičiavimai gali stipriai skirtis nuo realių poreikių.
Programos Dimetris privalumas sumažintas darbo krūvis

Sumažinsite darbuotojų darbo krūvius

Tai, ką įprastai darbuotojas skaičiuotų kelias dienas, programa suskaičiuos per kelias valandas. Net ir tuomet, kai projektas yra didelis ir reikia išanalizuoti daug brėžinių bei atlikti daug skaičiavimų. Tai reiškia, kad sistema leis sumažinti darbuotojų krūvius ir automatizuoti darbus, kurie įprastai reikalauja daug darbuotojų laiko. Be to, nebereikęs spėlioti, ar teisingai apskaičiavote žalas, kai objektą buvo sudėtinga apžiūrėti.
Programos Dimetris privalumas galima valdyti kelis objektus

Valdysite kelis projektus vienu metu

Net jeigu dirbate su daug sudėtingų projektų. DIMETRIS leidžia vienu metu atlikti kelių skirtingų projektų brėžinių skaičiavimus. Vienu metu galite dirbti su skirtingais savo valdomais projektais ir būti tikri, kad informacija nepradings.
Programos Dimetris privalumas apdorotos užklausos

Atsakymus pateiksite greičiau nei bet kada

DIMETRIS geba valdyti daug informacijos vienu metu ir nuolat bendrauti su klientu. Draudimo įmonių darbe labai svarbu efektyvus ir greitas reagavimas į kliento užklausas. Sistemoje užklausas matysite realiu laiku ir galėsite atsakyti į jas iš karto.
Programos Dimetris privalumas patikimumas

Užtikrinsite patikimumą

Sistema leidžia pateikti reikalingas ataskaitas bei matyti, kokie skaičiavimai buvo atlikti. Tai naudinga funkcija, jeigu draudimo bendrovės skaičiavimus reikia įvertinti nepriklausomiems ekspertams, inspektoriams ar trečiosioms šalims.

Lengvas ir patogus naudojimas

Automatizuota kompiuterinė programa DIMETRIS sukurta taip, kad palengvintų statybos bendrovių ir draudimo įmonių darbus. Programa yra lengvai valdoma, todėl brėžinių skaičiavimus atlieka vos kelių mygtukų paspaudimu. Jos naudojimui nereikia turėti matematinių žinių. Programa lengvai apdoroja didelius brėžinių kiekius. Galite į programą perkelti duomenis iš PDF ir JPG formato failų, o taip pat ir naudoti skenuotų dokumentų informaciją.

Taip pat greitai ir lengvai ji gali pateikti Jums reikalingas ataskaitas, o svarbiausia, kad naudotis programa gali bet kuris Jūsų darbuotojas. Vos per kelias minutes perprantama programos sistema yra lengvai ir efektyviai valdoma, taip pat ją lengva susieti su kitomis programomis. Tai reiškia, kad nuo šiol objektų žalų skaičiavimai Jūsų įmonėje bus atliekami kelis kartus greičiau ir efektyviau.

Išbandyk NEMOKAMAI jau dabar!

Mes suteikiame galimybę naudotis programa 14 dienų.