Sprendimas pastatų modernizavimui

Sprendimas pastatų modernizavimui

Planuojant pastatų modernizavimo ar renovacijos darbus, svarbiausias yra išteklių ir kaštų paskaičiavimo etapas. Jis užtrunka gana ilgai, o norint, kad visi paskaičiavimai būtų tikslūs, reikia valdyti daug informacijos. Tai yra sudėtingas ir labai atsakingas darbas. Deja, ne retai pasitaiko, kad atliekant šį darbą, nepavyksta išvengti žmogiškųjų klaidų. Tokios klaidos versle gali reikšti didelius nuostolius. Todėl rinkitės sprendimą, kuris padės greitai ir tiksliai apskaičiuoti reikiamus medžiagų kiekius renovacijai. Tai užtikrina  automatizuota kompiuterinė programa DIMETRIS.

Kuo didesnis modernizavimo projektas, tuo sudėtingiau įvertinti, kiek ir kokių medžiagų reikės projekto įgyvendinimui. Kai reikia pagrįsti statybų kainą, svarbiausias darbas tenka technikams ir inžinieriams, kurie turi įvertinti, kiek ir kokių medžiagų reikės viename ar kitame renovacijos etape. Dažniausiai tam reikalinga atlikti daugybę skaičiavimų, tad procesas išsitęsia ir gali užtrukti net kelias dienas. Be to, ne visuomet galutinis paskaičiavimas atitinka realų medžiagų poreikį.

Todėl mes siūlome sprendimą –  automatizuotą kompiuterinę programą DIMETRIS. Programa padės atlikti statybos medžiagų kiekio skaičiavimus greitai ir be jokių klaidų. Mūsų sukurta sistema atlieka tikslius skaičiavimus. Tai reiškia, kad galite sutaupyti ne tik darbuotojų laiką, bet ir būti tikri, kad visi gauti rezultatai bus teisingi.

Funkcijos

Svarbiausios programos DIMETRIS funkcijos, kurios padės skaičiuojant renovacijai reikalingų medžiagų kiekius.

Programos Dimetris privalumas nesudėtingas brėžinių skaitymas

Braižymas

Sistema tiksliai atvaizduoja visus Jūsų suvestus duomenis. Sistemoje yra kambarių, kolonų, durų, sienų ar kitų architektūrinių elementų standartai, kurie vizualiai perteikia Jūsų naudojamą informacija, tad galite matyti, kokie duomenys jau suvesti, o kurie ne.
Programos Dimetris privalumas tikslumas

Tikslinimas

Programoje naudojami tikslūs masteliai ir liniuotės, kurios leidžia Jūsų brėžinį paversti kuo tikslesniu, o klientui geriau įsivaizduoti, kaip preliminarus renovacijos projektas atrodys realybėje.
Programos Dimetris privalumas aiškios ataskaitos

Ataskaitos

Nuolat galite klientui pateikti tarpinę skaičiavimo ataskaitą. Sistema patogiai ir greitai perteiks duomenis į EXCEL formatą, kuriame matysite visus skaičiavimo duomenis.
Programos Dimetris privalumas keliu projektu valdymas

Bylų valdymas

Patogiai ir greitai į sistemą perkelsite PDF ir JPG formatų failus. Į programą galite įkelti netgi skenuotus dokumentus. Tai reiškia, kad programa galės naudoti visus duomenis, kuriuos esate sukaupę savo atskiruose skaičiavimų failuose ir dokumentuose.
Programos Dimetris privalumas duomenų išsaugojimas

Automatinis saugojimas

Jums nereikia rūpintis, kad suvesti duomenys bus prarasti. Sistema pati automatiškai atlieka informacijos saugojimą, kad visi Jūsų suvesti duomenys būtų saugūs.
Programos Dimetris privalumas neribotas objektų kiekis

Neribojamas objektų kiekis

Labai dažnai pastatų modernizavimo administratoriai dirba su įvairiais projektais, o tai reiškia, kad duomenų kiekis yra milžiniškas. Su sistema DIMETRIS galite visus savo projektų skaičiavimus atlikti vienoje sistemoje.
Programos Dimetris privalumas keli puslapiai

Kelių puslapių valdymas

Lengvai valdykite skirtingus puslapius ir dokumentus, neišsiregistravę iš sistemos. Tai reiškia, kad visa informacija yra greitai ir lengvai pasiekiama atliekant skaičiavimus.
Programos Dimetris privalumas keliu sluoksniu valdymas

Sluoksnių valdymas

Priskirkite, grupuokite ir valdykite skirtingus brėžinių sluoksnius, kad galėtumėte pamatyti bendrą skirtingų brėžinių perteikiamą informaciją.
Programos Dimetris privalumas greitas užklausų valdymas

Užklausų valdymas

Laiku ir operatyviai atsakykite į visus klientų klausimus patogiai per sistemoje DIMETRIS esančias funkcijas.

Išbandyk NEMOKAMAI jau dabar!

Mes suteikiame galimybę naudotis programa 14 dienų.