Sprendimas statybų įmonėms

Sprendimas statybų įmonėms

Palengvinkite projekto brėžinių skaičiavimo darbus, leisdami už Jus tai padaryti šiuolaikinėms technologijoms. Išbandykite automatizuotą kompiuterinę programą DIMETRIS. Iki šiol dienų dienas atimantys darbai galės būti atliekami vos kelių mygtukų paspaudimu.

Labai dažnai statytojai sulaukia klientų užklausų, kuriose prašoma iš karto numatyti preliminarią projekto įgyvendinimo kainą. Tai padaryti greitai sudėtina, kadangi kiekvieno projekto kaina skiriasi priklausomai nuo to, kokios ir kiek medžiagų turės būti sunaudojama įgyvendint projektą.

Norint įvertinti statybos projekto kainą, pirmiausia atliekami brėžinių skaičiavimai. Tai sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis procesas. Todėl tam, kad skaičiavimai būtų greitesni ir tikslesni, statybų vystytojai renkasi inovatyvius sprendimus. Tam ir sukūrėme programą DIMETRIS.

Kodėl verta dirbti su DIMETRIS?

Greičiau

Skaičiuojama, kad su DIMETRIS sistema statybos medžiagų kiekio apskaičiavimo procesai įgyvendinami iki 10 kartų efektyviau nei kai tai daro darbuotojas.

Paprasčiau

Pamirškite apie dokumentų skaičiavimą ranka. Sistema leis patogiai ir greitai valdyti duomenis iš turimų nuotraukų ar brėžinių JPG ir PDF formatais.

Tiksliau

Programinė įranga matavimus atlieka gana tiksliai, o tai reiškia, kad nebelieka paklaidų ir žmogiškų apsiskaičiavimo klaidų.

Operatyviau

Į visas gautas užklausas bei kliento pastabas atsakysite greitai ir laiku.

Patikimiau

Vos kelių mygtukų paspaudimu sistema sugeneruos reikalingas EXCEL ataskaitas tiek projekto metu, tiek po jo.

Ką galėsite pasiūlyti klientams, naudodami programą DIMETRIS?

Versle brangiausiai kainuoja gaištamas laikas, todėl visose sferose ieškoma sprendimų, kaip sutaupant laiko atlikti darbus greitai ir efektyviai. Būtent tokį sprendimą siūlo programa DIMETRIS. Ji padės Jums atlikti brėžinių  skaičiavimus daug greičiau ir taip užsitikrinti savo klientų teigiamas rekomendacijas. Programa ne tik leidžia patogiai valdyti visus duomenis, bet ir palengvina bendravimą su klientu. Galite pateikti jam visus reikalingus skaičius bei atsakyti į kylančius klausimus argumentuotai.

Programos Dimetris privalumas greitos užklausos

Atsakysite į užklausas

Naudodamiesi DIMETRIS sistema nepraleiskite nė vienos kliento užklausos. Jas programoje apdorosite greitai ir galėsite operatyviai atsakyti į visus klientui kilusius klausimus.
Programos Dimetris privalumas sutaupytas biudžetas

Žinosite tikslesnį biudžetą

Klientui dažniausiai rūpi ne tai, kiek medžiagų reikės sunaudoti jo planuojamam statybų projektui, o tai, kokia bus galutinė statybų kaina. DIMETRIS leidžia tai pasakyti, kadangi sistema identifikuoja faktinius reikiamų medžiagų kiekius. Tai reiškia, kad pagal tai galima numatyti labai tikslią projekto kainą ar nustatyti esamą vertę.
Programos Dimetris privalumas projektų atsekamumas

Užtikrinsite atsekamumą

Visi dokumentai sistemoje liks net ir po paskelbto konkurso pabaigos ar pradėjus įgyvendinti projektą. Tai reiškia, kad sistema užtikrina tinkamą duomenų atsekamumą. Bet kuriuo metu galite prisijungti prie darytų skaičiavimų ir patikrinti sistemoje išsaugotą informaciją.

Norite, efektyviau apskaičiuoti projektui reikalingus statybinių medžiagų kiekius?