Dimetris
moduliai

Programa Dimetris skirta skaičiuoti sąmatas ir statybinių medžiagų kiekį

Šiuo metu programa Dimetris padeda labai nesudėtingai net ir tiesiog iš nuotraukos suskaičiuoti statybinių medžiagų kiekį ir vos kelių mygtukų spaudimu sudaryti detalias sąmatas.


Dimetris programos
galimi sprendimai

Šiuo metu programa Dimetris padeda labai nesudėtingai net ir tiesiog iš nuotraukos suskaičiuoti statybinių medžiagų kiekį ir vos kelių mygtukų spaudimu sudaryti detalias sąmatas. Plačiau apie standartinius modulius.

Medžiagų kiekių
skaičiavimo modulis

Suskaičiavus kiekius, galėsite nesudėtingai apskaičiuoti pastato statybai reikalingas medžiagas

Skaityti daugiau

Sąmatų
modulis

Dimetris skirtas apskaičiuoti projekte naudotinų medžiagų kiekius kelių mygtukų paspaudimu

Skaityti daugiau

Elektrotechnikos
skaičiavimo modulis

Dimetris Elektrotechnikos skaičiavimo modulis taupo laiką ir mažina klaidų tikimybę

Skaityti daugiau

Šlaitinių stogų
skaičiavimo modulis

Greitai ir nesudėtingai apskaičiuosite šlaitinio stogo geometrinius parametrus

Skaityti daugiau

Metalo konstrukcijų
skaičiavimo modulis

Greitai ir nesudėtingai apskaičiuosite metalo konstrukcijų kiekius

Skaityti daugiau

Vandentiekio ir nuotekų skaičiavimo modulis

Greitai ir nesudėtingai apskaičiuosite vandentiekio ir nuotekų šalinimo kiekius

Skaityti daugiau

Medžiagų kiekių skaičiavimo modulis

Dimetris skirtas apskaičiuoti projekte naudotinų medžiagų kiekius kelių mygtukų paspaudimu. Turėdami objekto brėžinį, net ir ne itin tikslų, galite nesunkiai apskaičiuoti, kiek ir kokių medžiagų reikės įgyvendinimui.

Į sąmatą įtraukiamus duomenis Dimetris parenka automatiškai, jums tereikia pasirinkti, ką norite apskaičiuoti.

Dimetris naudoja statybos įkainių duomenų bazę ir taip pat yra galimybė susivesti į sistemą savo kainyną, kurį naudosite sąmatų skaičiavimui.

Sąmatų modulis

Suskaičiavus kiekius, su Dimetris galite nesudėtingai apskaičiuoti pastato statybai reikalingų medžiagų (plokščių, plytų, cemento skiedinio, apdailos medžiagų ir kt.) kainas. Taip pat įvertinti darbuotojų atlyginimus, techninės priežiūros ir kitų specialistų atlyginimus, statybinės technikos nuomos kaštus ir kt.

Išbandykite nemokamai

Proograma Dimetris padeda iki 10 kartų greičiau apskaičiuoti reikalingą medžiagų kiekį

Elektrotechnikos
skaičiavimo modulis

Dimetris Elektrotechnikos skaičiavimo modulis taupo laiką ir mažina klaidų tikimybę, kadangi skirtas elektrotechnikos darbų rangovams, kuriems reikia apskaičiuoti medžiagų kiekius ir sąmatas, kartais net be bazinių duomenų.

Dimetris yra pagalba tokiems specialistams, kadangi vienu metu galima atlikti ir elektrotechnikos prietaisų projektavimą, ir kiekių bei sąmatų skaičiavimą.

Šlaitinių stogų
skaičiavimo modulis

Dimetris šlaitinių stogų skaičiuoklė padės greitai ir nesudėtingai apskaičiuoti tikruosius šlaitinio stogo geometrinius parametrus.

Įrankis padės lengvai sužinoti net tik, koks yra projektuojamojo ar esamo pastato tikrasis šlaitinio stogo plotas, bet ir atskirų elementų (sąlajų, laštakų, kraigų ir kt.) ilgius.

Sukūriau „Dimetrį“ siekdamas
palengvinti ir paspartinti procesus verslui.

– Mindaugas Laučys

Metalo konstrukcijų kiekių skaičiavimo modulis

Metalinių (plieninių) konstrukcijų kiekių skaičiavimas neretai yra sudėtingas ir daug laiko išeikvojantis procesas. Jei Jūs gavote metalo konstrukcijų planą, pjūvį ar išklotinę ir Jums yra žinomi naudojami profiliai – kiekius galite apskaičiuoti be vargo naudodami Dimetris programą. Programos pagalba galėsite greitai apskaičiuoti plieninio elemento svorį ir dengiamą paviršiaus plotą (pvz. norint apskaičiuoti dažomą paviršiaus plotą).

Demonstracija

Vandentiekio ir nuotekų šalinimo skaičiavimo modulis

Susidūrus su problema kai nėra parengtas Vandentiekio ir nuotekų šalinimo planas (arba kai jis yra parengtas, tačiau nepateikti kiekiai) – Dimetris programa gali Jums padėti. Šis modulis sukurtas tiems atvejams, kai Jums reikia greitai patiems susiprojektuoti Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklus arba patikrinti esamo projekto kiekius. Jūs galėsite susižymėti sanitarinius prietaisus ir suprojektuoti jiems vamzdyną, o Dimetris programa apskaičiuos reikiamą aksonometrinį jų ilgį (įvertins vamzdžių ilgi ne tik plane bet ir sienose)

Demonstracija
Scroll to Top