Dimetris
moduliai

Programa Dimetris skirta skaičiuoti sąmatas ir statybinių medžiagų kiekį

Šiuo metu programa Dimetris padeda labai nesudėtingai net ir tiesiog iš nuotraukos suskaičiuoti statybinių medžiagų kiekį ir vos kelių mygtukų spaudimu sudaryti detalias sąmatas.


Dimetris programos
galimi sprendimai

Šiuo metu programa Dimetris padeda labai nesudėtingai net ir tiesiog iš nuotraukos suskaičiuoti statybinių medžiagų kiekį ir vos kelių mygtukų spaudimu sudaryti detalias sąmatas. Plačiau apie standartinius modulius.

Medžiagų kiekių
skaičiavimo modulis

Suskaičiavus kiekius, galėsite nesudėtingai apskaičiuoti pastato statybai reikalingas medžiagas

Skaityti daugiau

Sąmatų
modulis

Dimetris skirtas apskaičiuoti projekte naudotinų medžiagų kiekius kelių mygtukų paspaudimu

Skaityti daugiau

Elektrotechnikos
skaičiavimo modulis

Dimetris Elektrotechnikos skaičiavimo modulis taupo laiką ir mažina klaidų tikimybę

Skaityti daugiau

Šlaitinių stogų
skaičiavimo modulis

Greitai ir nesudėtingai apskaičiuosite šlaitinio stogo geometrinius parametrus

Skaityti daugiau

Medžiagų kiekių skaičiavimo modulis

Dimetris skirtas apskaičiuoti projekte naudotinų medžiagų kiekius kelių mygtukų paspaudimu. Turėdami objekto brėžinį, net ir ne itin tikslų, galite nesunkiai apskaičiuoti, kiek ir kokių medžiagų reikės įgyvendinimui.

Į sąmatą įtraukiamus duomenis Dimetris parenka automatiškai, jums tereikia pasirinkti, ką norite apskaičiuoti.

Dimetris naudoja statybos įkainių duomenų bazę ir taip pat yra galimybė susivesti į sistemą savo kainyną, kurį naudosite sąmatų skaičiavimui.

Sąmatų modulis

Suskaičiavus kiekius, su Dimetris galite nesudėtingai apskaičiuoti pastato statybai reikalingų medžiagų (plokščių, plytų, cemento skiedinio, apdailos medžiagų ir kt.) kainas. Taip pat įvertinti darbuotojų atlyginimus, techninės priežiūros ir kitų specialistų atlyginimus, statybinės technikos nuomos kaštus ir kt.

Išbandykite nemokamai

Proograma Dimetris padeda iki 10 kartų greičiau apskaičiuoti reikalingą medžiagų kiekį

Elektrotechnikos
skaičiavimo modulis

Dimetris Elektrotechnikos skaičiavimo modulis taupo laiką ir mažina klaidų tikimybę, kadangi skirtas elektrotechnikos darbų rangovams, kuriems reikia apskaičiuoti medžiagų kiekius ir sąmatas, kartais net be bazinių duomenų.

Dimetris yra pagalba tokiems specialistams, kadangi vienu metu galima atlikti ir elektrotechnikos prietaisų projektavimą, ir kiekių bei sąmatų skaičiavimą.

Šlaitinių stogų
skaičiavimo modulis

Dimetris šlaitinių stogų skaičiuoklė padės greitai ir nesudėtingai apskaičiuoti tikruosius šlaitinio stogo geometrinius parametrus.

Įrankis padės lengvai sužinoti net tik, koks yra projektuojamojo ar esamo pastato tikrasis šlaitinio stogo plotas, bet ir atskirų elementų (sąlajų, laštakų, kraigų ir kt.) ilgius.

Sukūriau „Dimetrį“ siekdamas
palengvinti ir paspartinti procesus verslui.

– Mindaugas Laučys

Scroll to Top