Interjero
dizaineriams

Kaip įsirengti svajonių būstą – turbūt „žino“ kiekvienas lietuvis, tačiau kaip įrengti būstą, jog jis taptu funkcionalus ir malonus gyventi – žino tik interjero dizaineriai.

Daugiau apie Dimetris
sprendimus

Kaip įsirengti svajonių būstą – turbūt „žino“ kiekvienas lietuvis, tačiau kaip įrengti būstą, jog jis taptu funkcionalus ir malonus gyventi – žino tik interjero dizaineriai. Ši nelengva profesija skirta ne kiekvienam, nes reikalauja kūrybos, dizaino, statybos, bei psichologinių žinių. Reikia gebėti įsiklausyti į kliento poreikius, patarti ar net sudrausminti. Interjero dizaineris privalo gerai jausti mados tendencijas, žinoti medžiagų derinius, jausti kainų pulsą. Juk negalima projektuoti interjero, jei visiškai nėra aišku kokia bus įrengimo kaina?

Kodėl „Dimetris“

Suprantame koks sunkus yra interjero dizainerių darbas, todėl norėdami jį palengvinti sukūrėme sprendimą, kuris ne tik pagreitins Jūsų darbą, bet ir padės sukurti didesnę pridėtinę naudą klientui. Jei projektuojate prabangų, vidutinio lygio ar ekonominės klasės būsto interjerą – Jums vis tiek bus reikalingi brėžiniai, kurių pagalba statybininkai sukurs Jūsų vizijos įgyvendinimą. Dažnai interjero dizaineriai nepilnai supranta statybos procesus, todėl Jiems sunku pateikti būtent tokio detalumo brėžinius, kokių prašo statybininkai. Be to ne kiekvienas interjero dizaineris geba sudaryti projekto įgyvendinimo sąmatą, kad klientas galėtų numatyti kokių investicijų pareikalaus šis projektas.

Technologinis sprendimas

Apgalvojome kaip galime Jums padėti išspręsti visas problemas vienu metodu ir sukūrėme programą Dimetris. Įsivaizduokite, jog parengėte buto išplanavimo projektą, sienų išklotines, lubų ir grindų planus, tačiau tiksliai nežinote kokios informacijos gali prireikti statybininkams. Dimetris programa sukurta dirbti su projektais, kuriuose trūksta specifinių matmenų ar kiekių, todėl nesunkiai apskaičiuosite bet kuriuos kiekius. Programa greitai skaičiuoja grindų dangų plotus, bei grindjuosčių ilgius, lubų plotus, vertikalius sienų apdailos plotus, durų, bei langų plotus, angokraščių ilgius, palangių ir durų slenksčių ilgius automatiškai. Be to prie skaičiavimų galite priskirti jau sukurtas sustambintas statybos kainų grupes, kurios automatiškai perims kiekius iš projekto ir suskaičiuos sąmatas be jokio vargo. Jums nereikia žinoti jokių technologinių procesų, tiesiog parinkite norimą paviršiaus apdailą, o programa visus technologinius žingsnius sudės už Jus.

Atraskite greitą būdą skaičiuoti ne tik projekto kiekius, bet ir sąmatas. Įgyvendinkite savo projektus be didelio vargo ir ženkliai greičiau nei bet kada iki šiol.

Išbandykite nemokamai

Proograma Dimetris padeda iki 10 kartų greičiau apskaičiuoti reikalingą medžiagų kiekį

Scroll to Top