Kelių ir gerbūvio
rengimo
įmonėms

Sklypo sutvarkymas reikalingas ir būtinas kiekviename projekte. Jau nebeįsivaizduojame teritorijos, kurioje nebūtų numatyta vietos automobilių parkavimui, žalių zonų ar kitų mažosios architektūros elementų.

Daugiau apie Dimetris
sprendimus

Kelių statybos ar sklypo sutvarkymo veikla yra labai specifinė dėl stipraus sezoniškumo, todėl daugelis procesų turi būti įgyvendinti pagal griežtą darbų grafiką. Tačiau ši sritis specifinė ir dėl to, jog labai sudėtinga tiksliai apskaičiuoti sunaudojamų medžiagų kiekius, o dar sudėtingiau patikrinti faktiškai įrengtus kiekius. Ši situacija susidarė dėl to, jog statant kelius ar įrengiant teritorijas naudojami daugiausiai piltiniai gruntai, kurie turi skirtingus sutankinimo koeficientus, bei kitas įrengimo sąlygas, o tai apsunkina medžiagos poreikio skaičiavimą.

Technologinis sprendimas

Mes suprantame šią problemą, todėl sukūrėme universalų sprendimą – įrankį Dimetris. Jo pagalba galėsite nesunkiai apskaičiuoti bet kurios teritorijos dangų plotą, bordiūrų ilgius, kelių ženklinimo kiekius. O kas svarbiausia, jog programa ne tik pateiks susistemintus kiekius, bet ir automatiškai suskaičiuos visus reikalingus pasluoksnius, bei pateiks detalias darbų sąmatas. Naudodami Dimetris, galėsite tapti nepralenkiamu komercinių pasiūlymų rengimo srityje. Visas reikalingas sąmatas suskaičiuosite per neįsivaizduojamai trumpą laiką.

Išbandykite nemokamai

Proograma Dimetris padeda iki 10 kartų greičiau apskaičiuoti reikalingą medžiagų kiekį

Scroll to Top