Kiti sprendimai

Jeigu jūs turite bendrastatybinių žinių, galbūt dirbate AutoCAD ar kitaip esate prisilietę prie statybos bei nusprendėte statyti savo būstą – Dimetris gali jums padėti.

Daugiau apie Dimetris
sprendimus

Jeigu jūs turite bendrastatybinių žinių, galbūt dirbate AutoCAD ar kitaip esate prisilietę prie statybos bei nusprendėte statyti savo būstą – Dimetris gali jums padėti. Peržiūrėję reikalingiausias video pamokas, pagal poreikį pasikonsultavę su įrankio kūrėjais, jūs galite pasinaudoti Dimetris pranašumais ir suskaičiuoti preliminarius medžiagų kiekius bei sąmatas.

Dimetris kūrėjai pagalvojo apie maksimalų naudojimo funkcionalumą ir paprastumą, todėl net nereikės specialių apmokymų ar pasiruošimo. Prie Dimetris pateikiamos informacijos galėsite grįžti ir vėliau, bei lengviau kalbėtis bei derėtis su kitais statybų specialistais.

Kadangi Dimetris veikia visur, kur yra internetas, prisijungti prie jo paprasta tiek stacionariame kompiuteryje, tiek planšetėje ar kituose įrenginiuose. Todėl galėsite grįžti prie skaičiavimų, kada patogu ir kur patogu.

Išbandykite nemokamai

Programa Dimetris padeda iki 10 kartų greičiau apskaičiuoti reikalingą medžiagų kiekį

Scroll to Top