Laivų statybos ir
remonto
įmonėms

Laivų statyba – Lietuvoje dar nepakankamai atrasta ar išvystyta sritis, todėl šioje srityje dirba tik patys didžiausi profesionalai.

Daugiau apie Dimetris
sprendimus

Šis sektorius labai panašus į pastatų statybos sektorių, tačiau turi ir keletą esminių skirtumų, tokių kaip: 99 proc. darbo atliekama komandiruotėse, labai griežti sutarčių terminai, daugiakalbystė, bei sudėtingi brėžiniai. Įvertinus visą tai, ne kiekviena įmonė pasiryžta kovoti sunkioje tarptautinėje konkurencinėje arenoje. Taip pat, ši sritis pasižymi nepaprasta dinamika, kai sprendimai dažnai turi būti priimami žaibiškai ir tiksliai.

Galimybės

Žinome šią sritį ir suprantame šių įmonių „skausmą“. Dimetris kūrėjai ne kartą dalyvavo kruizinių laivų statybos konkursuose (dalinių darbų), todėl puikiai žinome, kokius nedetalius brėžinius gauna rangovai. Tačiau iki šiol nesupratome, kaip Jūs sugebate nesuklysti skaičiuojant tai ko neįmanoma apskaičiuoti. Šiuo metu esame įsitikinę, jog radome sprendimą Jūsų problemoms ir sukūrėme Dimetris įrankį, kuri lengvai padės Jums susigaudyti sudėtinguose laivo brėžinių labirintuose.

Technologinis sprendimas

Dimetris įrankis dirba su PDF formato brėžiniais, kuriuos tiesiog įsikelkite į programą. Būtinai nustatykite mastelio matmenį (dažniausiai laivo brėžinyje galima tokį atrasti) ir skaičiuokite viską ką norite sužinote be jokio vargo, tiesiog atlikdami braižymo/matavimo funkciją. Programa lengvai padės susisteminti skaičiavimų duomenis pagal atskirus kajučių įrengimo; pertvarų, grindų ar lubų pagal apdailą tipus. Nesunkiai galėsite susisteminti viso laivo aukšto medžiagų kiekių informaciją, o atlikę jos sisteminimo darbus – dar lengviau apskaičiuosite įrengimo darbų kainą.

Jei įmonė naudoja savo specifinę kainodarą, ją galima nesunkiai perkelti į Dimetris duomenų bazę ir naudoti ją skaičiuojant sąmatas. Kitaip sakant – atlikę matavimą brėžinyje, rezultate gausite kiekį ir sąmatą.

Kita problema, kurią padės išspręsti Dimetris – tai darbuotojų apmokymo klausimas. Žinome, jog pakankamai sudėtinga rinkoje rasti profesionalių sąmatininkų, kurie turėtų patirties ar gebėjimų skaičiuoti laivų statybos sąmatas. Naudojant mūsų sprendimą – apmokymų praktiškai net nereikės, nes viskas darbas su programa yra labai paprastas, o Jūsų sukurta įkainių duomenų bazė bus naudojama ir naujų darbuotojų.

Kadangi Dimetris veikia visur, kur yra internetas, prisijungti prie jo paprasta tiek stacionariame kompiuteryje, tiek planšetėje ar kituose įrenginiuose. Taigi – patogu komunikuoti su klientu bet kurioje jūsų susitikimo vietoje. Taip dar greičiau galėsite priimti sprendimus ir pateikti atsakymus savo būsimiems užsakovams.

Išbandykite nemokamai

Proograma Dimetris padeda iki 10 kartų greičiau apskaičiuoti reikalingą medžiagų kiekį

Scroll to Top