Lauko inžinerijos
įmonėms

Lauko inžineriniai tinklai – daugialypė sritis, apimanti daugybę procesų.

Daugiau apie Dimetris
sprendimus

Lauko inžineriniai tinklai – daugialypė sritis, apimanti daugybę procesų. Į šį pavadinimą telpa net kelios sritys, tokios kaip: lauko vandentiekio ir nuotekų tinklai, lauko dujotiekio tinklai, lauko elektrotechnikos, bei lauko elektroninių ryšių tinklai. Visi jie turi savo įrengimo skirtumų, tačiau turi ir nemažai panašumų. Didžioji dauguma jų įrengiama po žeme ir būtent tuo metu, kai dar nėra pastatytas joms statinys (plynas laukas ar miesto teritorija). Dėl to neretai susiduriama ne tik su pačių tinklų įrengimo problematika, tačiau ir dangų ardymu bei atstatymu.

Suprasdami veiklos sudėtingumą ir specifiką sukūrėme įrankį, kuris padėtų padidinti tokias paslaugas teikiančios įmonės efektyvumą. Jei Jūsų įmonė dažnai skaičiuoja labai panašaus pobūdžio, specifikos ar vietovės lauko tinklų įrengimo sąmatas – mes galime Jums sutaupyti marias laiko.

Galimybė paruošti preliminarias sąmatas ankstyvojoje stadijoje

Pirmiausiai akcentuojame tai, jog Dimetris gali Jums padėti apskaičiuoti ne tik preliminarius kiekius ar net preliminarias sąmatas labai ankstyvoje stadijoje, kai dar net nėra parengtas projektas. Tarkime, klientas tik ruošiasi įrengti melioracijos, drenažo, vandentiekio ar nuotekų tinklus savo sklype. Ir dar nėra visiškai aišku kokie galimi kiekiai, sprendiniai, tačiau niekas tokioje stadijoje nenorės gaišti laiko ir skaičiuoti tai, kas greičiausiai pasikeis. Dimetris siūlo labai paprastą sprendimą – ant palydovinės nuotraukos (google maps) ar topografinės sklypo nuotraukos atlikite nesudėtingą projektavimo darbą (nužymėkite kaip vesite atitinkamą trasą, kur bus šuliniai, kokias dangas reikės ardyti ir atstatyti) ir įrankis ne tik suskaičiuos tikslius kiekius, bet ir apskaičiuos tikslas detalias sąmatas automatiškai. Jums nereikės rankioti skirtingų įkainių, nes viską už Jus padarys pats Dimetris automatizuotai. Jums reikės tik nurodyti vamzdyno, šulinio ar dangos tipą, o technologinių procesų grupes mes jau esame parengę. Todėl atlikdami vieną paprastą linijos nubrėžimo veiksmą, Jus netik turėsite PRELIMINARŲ BRĖŽINĮ, bet tuo pačiu ir KIEKIŲ ŽINIARAŠTĮ, bei SĄMATĄ. Ar gali būti dar paprasčiau skaičiuoti sąmatas?

Naudodami Dimetris įrankį, Jūs ne tik tapsite greitesni, bei efektyvesni, bet ir parodysite savo profesionalumą, kai vos per keletą minučių parengsite ne tik detalią sąmatą, bet ir preliminarų tinklų brėžinį. Kadangi Dimetris veikia visur, kur yra internetas, prisijungti prie jo paprasta tiek stacionariame kompiuteryje, tiek planšetėje ar kituose įrenginiuose. Taigi – patogu komunikuoti su klientu bet kurioje jūsų susitikimo vietoje.

Išbandykite nemokamai

Proograma Dimetris padeda iki 10 kartų greičiau apskaičiuoti reikalingą medžiagų kiekį

Scroll to Top