Statybos
įmonėms

Statybų verslas – tai nuolatinės lenktynės su laiku bei konkurentais. Jei verslas neturi tinkamų veiklos įrankių – jis negali tapti pranašesniu nei laiko, nei konkuravimo aspektu.

Daugiau apie Dimetris
sprendimus

Įmonės efektyvumas absoliučiai priklauso nuo darbuotojų gabumų, kompetencijų bei technologinės pažangos. Investuodamos į darbuotojų kompetencijų ugdymą įmonės suformuoja stiprią komandą, o investuodami į technologinę pažangą – gali tikėtis pagreitinti darbo procesus.

Alternatyva rinkoje

Šiuolaikinė aplinka skatina statybos įmones nuolat ieškoti įvairių sprendimų, kaip palengvinti ir pagreitinti savo darbo procesus, neprarandant kokybės.

Atsižvelgiant į tai, Dimetris kūrėjai pagalvojo keletą metų į priekį ir sukūrė įrankį, kuris turi sprendimą. Verta paminėti, kad programa Dimetris buvo kurta Skandinavišku principu – PIRMIAUSIA PAPRASTUMAS. Vienas iš uždavinių, kuriant įrankį buvo siekis užtikrinti, kad Dimetris būtų taip paprasta naudotis, jog tam nereikėtų jokio specialaus išsilavinimo ar apmokymo. Tačiau esant poreikiui, visiems įmonės klientams suteikiamos nemokamos programinės įrangos naudojimo konsultacijos. Kadangi Dimetris veikia visur, kur yra internetas, prisijungti prie jo paprasta tiek stacionariame kompiuteryje, tiek planšetėje ar kituose įrenginiuose. Taigi – patogu komunikuoti su klientu bet kurioje jūsų susitikimo vietoje.

Technologinis sprendimas

Dimetris yra įdiegti AutoCAD funkciniai veikimo principai, todėl, jei darbuotojas bent kartą dirbo su CAD tipo programa – funkcijos jam bus puikiai pažįstamos. Dimetris kūrėjai atsižvelgė į šalyje susidariusią problemą dėl inžinierių – sąmatininkų trūkumo. Todėl ši žmogiškųjų išteklių problema išspręsta taip: jei paruošti inžinierių būti profesionaliu, klaidų nedarančiu sąmatininku užtrunka ilgai, tuomet šios situacijos išeitis –  sąmatų rengimo supaprastinimas iki tokio lygio, kad tokių gebėjimų paprasčiausiai nereikėtų.

Programoje Dimetris yra įdiegti AutoCAD funkciniai veikimo principai, todėl, jei darbuotojas bent kartą dirbo su CAD tipo programa – funkcijos jam bus puikiai pažįstamos. Programinės įrangos kūrėjai atsižvelgė į šalyje susidariusią problemą dėl inžinierių – sąmatininkų trūkumo. Todėl ši žmogiškųjų išteklių problema išspręsta taip: jei paruošti inžinierių būti profesionaliu, klaidų nedarančiu sąmatininku užtrunka ilgai, tuomet šios situacijos išeitis –  sąmatų rengimo supaprastinimas iki tokio lygio, kad tokių gebėjimų paprasčiausiai nereikėtų.

Dimetris ne tik aprūpinta didžiule statybos įkainių duomenų baze, tačiau taip pat ji yra susisteminta pagal technologinę įrengimo logiką, pvz.: sudėtingo pastato fasado, kuriame yra keli skirtingi apdailos tipai, įvertinimui, Dimetris įrankio dėka galima nesudėtingai apskaičiuoti apdailos plotus ir tuo pačiu iš duomenų bazės parinkti atitinkamą įkainių „sumuštinį“. Paruošti visi reikalingi šiltinimo, gruntavimo, smeigiavimo, tinkavimo armuojančiu tinku, dekoratyvinio tinko įrengimo, pastolių pastatymo ir kiti įkainiai, todėl kliento galimybė suklysti itin maža.

Siekiant Jūsų įmonės veiklos efektyvumo, mokomės kartu su Jumis bei stengiamės greitai reaguoti į susidariusį technologinį programinį poreikį, atliekant programinės įrangos testavimus. Bandymų rezultatai Švedijoje parodė, jog vidutinis įmonių parengiamų sąmatų greitis padidėjo 25 proc. Bandymų rezultatai Lietuvoje parodė, jog naudojant įrankį Dimetris vidutinės kvalifikacijos sąmatininkas standartinį 150 m2 individualaus namo sąmatą gali apskaičiuoti per maždaug 1 valandą. O patyręs sąmatininkas tokio paties pastato sąmatą gali parengti greičiau nei per 30 min. O kiek užtruktų Jūsų sąmatininkas?

Išbandykite nemokamai

Programa Dimetris padeda iki 10 kartų greičiau apskaičiuoti reikalingą medžiagų kiekį

Scroll to Top